KVALIFIKACIJSKO NATJECANJE U AKROBATSKOM ROCK'N'ROLLU

star
KVALIFIKACIJSKO NATJECANJE U AKROBATSKOM ROCK'N'ROLLU „ZAPREŠIĆ OPEN '15.“

Zaprešić, sportska dvorana srednje škole ''Ban Josip Jelačić'', Trg dr. Franje Tuđmana 1.

Subota, 31.10. 2015., godine, prednatjecanje počinje u 14:00 sati, završnica u 18:00 sati.
Ulazak u dvoranu za natjecatelje je od 13:00 sati.

Rezultati:

U subotu, 31.10.2015., po prvi put u Zaprešiću, održalo se kvalifikacijsko natjecanje u akrobatskom rock 'n' rollu „Zaprešić OPEN '15“, u organizaciji Akrobatskog rock 'n' roll kluba Bistra i Hrvatskog rock 'n' roll saveza, pod pokroviteljstvom grada Zaprešića i gradonačelnika gospodina Željka Turka. Na natjecanju je sudjelovalo preko tristo natjecatelja iz Zagreba, Petrinje, Siska, Velike Gorice, Tuzle (BiH), Križa, Oroslavja, Bistre i Zaprešića. Akrobatski rock'n'roll klub Bistra je sudjelovao sa osam juniorskih parova i pet formacija.

Osvojili smo zlatnu, srebrnu i brončanu medalju!!!

U konkurenciji najboljih hrvatskih parova u kategoriji MINI, zlatnu medalju su osvojili Letizia Ćibarić i Matej Brnčić iz Zaprešića (ARRK Bistra), a tri naša para su se kvalificirala u finale. Lara Kolarić i Jakov Bogdan iz Bistre (ARRK Bistra) osvojili su šesto mjesto, dok su Magdalena Stahov i Roko Žunić iz Bistre (ARRK Bistra) u finalu osvojili sedmo mjesto. U polufinale su se plasirali  Elena Ferenci Majcen i Marko Nekić iz Zaprešića (ARRK Bistra) te su osvojili deveto mjesto,  Helena Pleša i Martin Tkalec iz Bistre (ARRK Bistra) osvojili su jedanaesto mjesto.
U kategoriji Mlađi juniori 2 naši parovi su osvojili deseto mjesto Fran Kržak i Lana Zrinski iz Oroslavja, četrnaesto mjesto su osvojili Vida Žunić i Stjepan Galić, dok su za svoje prvo natjecanje Laura Bonetti i Mateo Petek osvojili trinaesto mjesto.
U konkurenciji najboljih hrvatskih Mini formacija 3 naša  formacija „ZAPREŠIĆ“ je osvojila srebrnu medalju! Članice formacije „ZAPREŠIĆ“ su Jana Živić, Lana Pokupec, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić i Lana Knafelj.
Za svoj prvi nastup formacija „ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA“ - Pia Emanuela Lisičar, Matea Ujević, Mia Starčević, Mia Mateljić, Dora Mateljić, Katarina Osrečki, Nika Šimunić, Magdalena Špoljar, Ella Šljivarić, Lara Stubičar, Elena Videk i Alisa Vuletić Brkić, osvojile su odlično osmo mjesto, samo ih je jedno mjesto dijelilo do finala!
Formacija „JAKOVLJE“ Lara Bužinec, Laura Lešić,  Matea Hlad, Lana Grgec, Maja Vrabec i Leona Hajrizi osvojile su deveto mjesto!
U kategoriji Mini formacije 2, formacija ORO - Valentina Čehko, Izabela Herceg, Dorotea Kurelja, Patricija Drempetić, Sara Gorupec, Marija Orsag, Marta Orsag, Lucia Kraševac, Lorena Cukovečki i Sara Peštaj iz Oroslavja, u finalu su osvojile sedmo mjesto!

U konkurenciji Juniorskih formacija  naša  formacija SALTO – Letizia Ćibarić i Matej Brnčić, Karla Utović i Antonio Kovačec, Magdalena Stahov i Roko Žunić te Vida Žunić i Stjepan Galić osvojila je brončanu medalju!!! !!!

Rezultati sa ZAPREŠIĆ OPEN-a '15, koji se održao 31.10.2015. u Zaprešiću.

MINI: ZLATO

1. MJESTO - Letizia Ćibarić i Matej Brnčić (Zaprešić)

6. MJESTO - Lara Kolarić i Jakov Bogdan (Bistra)

7. MJESTO - Magdalena Stahov i Roko Žunić (Bistra)

9. MJESTO - Elena Ferenci Majcen i Marko Nekić (Zaprešić)

11. MJESTO -  Helena Pleša i Martin Tkalec (Bistra)

MLAĐI JUNIORI 2:

10. MJESTO  Fran Kržak i Lana Zrinski

13. MJESTO  - Laura Bonetti i Mateo Petek

14. MJESTO - Vida Žunić i Stjepan Galić

MINI FORMACIJE 3: SREBRO

2. MJESTO - ZAPREŠIĆ  (Jana Živić, Lana Pokupec, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić, Lana Knafelj).

8. MJESTO -  „ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA“ - Pia Emanuela Lisičar, Matea Ujević, Mia Starčević, Mia Mateljić, Dora Mateljić, Katarina Osrečki, Nika Šimunić, Magdalena Špoljar, Ella Šljivarić, Lara Stubičar, Elena Videk i Alisa Vuletić Brkić.

9. MJESTO - „JAKOVLJE“ Lara Bužinec, Laura Lešić,  Matea Hlad, Lana Grgec, Maja Vrabec i Leona Hajrizi.

MINI FORMACIJE 2:

7. MJESTO - ORO (Valentina Čehko, Izabela Herceg, Dorotea Kurelja, Patricija Drempetić, Sara Gorupec, Marija Orsag, Marta Orsag, Lucia Kraševac, Lorena Cukovečki i Sara Peštaj).

JUNIORSKA FORMACIJA: BRONCA
3. MJESTO - SALTO - Letizia Ćibarić i Matej Brnčić, Karla Utović i Antonio Kovačec, Magdalena Stahov i Roko Žunić te Vida Žunić i Stjepan Galić.

Zahvaljujemo se našim dragim sponzorima i donatorima bez kojih ovo natjecanje ne bi bilo izvedivo:  Gradu Zaprešiću, Turističkoj zajednici grada Zaprešića, Rotostar d.o.o., frizerskim salonima Tonka- Pojatno i Kaos- Zaprešić, High Club catteringu iz Zaprešića, Elting P, Moj otisak, Messer, McDonaldsu, Podravci te staklarskom obrtu Adria staklo iz Zagreba.

Zahvaljujemo medijskim pokroviteljima radiju ZFM, televiziji Zapad te internet portalu Zaprešić info. Veliko hvala svim prijateljima kluba i svim roditeljima iz kluba koji su pomogli u organizaciji Zaprešić OPEN-a '15.